Apie mus

Mes esame įsitikinę, kad šiame informacijos ir skaitmeninių technologijų amžiuje reikia ieškoti naujų, šiandien jau kasdieninėmis tapusių, paslaugų teikimo būdų. Todėl mes į fotografijų gamybą žiūrime moderniai: tai turi būti greita, paprasta ir pigu.

Fotopigiau.lt – tai naujos kartos internetinis fotopaslaugų portalas, užtikrinantis šiuolaikišką skaitmeninių fotografijų gamybos paslaugą. Jums visiškai nereikia išmanyti kompiuterinių technologijų, kad bet kuriuo metu iš bet kurios pasaulio vietos savo asmenines fotografijas galėtumėte paversti aukščiausios kokybės nuotraukomis.

Registruokitės nedelsiant ir Jūs galėsite:

  • Nemokamai tapti aktyviu Fotopigiau.lt nariu ir naudotis visomis teikiamomis paslaugomis.
  • Suteiksime Jums NERIBOTĄ talpą skaitmeniniams fotografijų failams ir tai jums nieko nekainuos.
  • Galėsite užsisakyti aukščiausios kokybės nuotraukas už pačią mažiausią Lietuvoje kainą. 9x13 formato nuotrauka – tik 0,39 Lt!
  • Užsakytas nuotraukas ir suvenyrus pristatysime Jums tiesiai į namus ar biurą. 

Fotopigiau.lt buvo sukurtas šiuolaikinių technologijų kompanijos, kuri jau keletą metų sėkmingai vykdo internetinės prekybos projektus. Vadovaudamiesi savo patirtimi, mes siekiame suteikti kokybiškiausią paslaugą, atsižvelgdami į savo klientų galimybes ir pageidavimus. Laukiame Jūsų atsiliepimų – rašykite!

Contacts +370 800 71010