Naujienos


Užsakytas nuotraukas galima atsiimti ne tik knygynuose, esančiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje. Išsamų knygynų sąrašą rasite čia.


Mes pasikeitę ir turim naują draugą - knygynų tinklą VAGA! Taigi, dabar knygynuose galėsite ne tik nusipirkti knygą, bet ir atsiimti internetu užsakytas nuotraukas. Viskas paprasta - užsisakote nuotraukas www.fotopigiau.lt ir bėgate jų pasiimti į knygynus VAGA (knygynų sąrašą rasite čia).

Šiuo metu pagamintas nuotraukas atsiimti galite knygynuose, esančiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Tačiau ateityje numatoma galimybė atsiimti ir visoje Lietuvoje. Suvenyrus su nuotraukomis galite užsisakyti tik į namus.

Mes pažadame, kad atsinaujinimo proga netolimoje ateityje Jūsų laukia įvairiausios akcijos, nuolaidos, malonūs prizai bei pasiūlymai.


Dabar galite daugiau! Turėkite nuotraukų kiek tik širdis geidžia :) Jūsų asmeniniam albumui, kuriame nuotraukos saugomos ir ruošiamos gamybai, suteikiama NERIBOTA TALPA internete!


Artėjant Šv. Kalėdoms, www.fotopigiau.lt praplėtė savo paslaugų asortimentą ir siūlo Jums įsigyti išskirtinį suvenyrą su nuotrauka.
Suvenyras su nuotrauka, užrašu ar palinkėjimu - tai puiki dovana draugui ar šeimos nariui.
Įamžinote puikią akimirką? Kodėl gi neperkėlus jos ant puodelio, lėkštės, dėlionės ar kilimėlio kompiuterinei pelei? Ši nuotrauka džiugins Jus ir privers nusišypsoti kas kart geriant arbatą ar dirbant prie kompiuterio.
Norite nustebinti artimuosius?
Įsivaizduokite puodelį, kuris iš pirmo žvilgsnio yra juodas, bet įpylus karšto skysčio, tampa baltas ir išryškėja jame esanti nuotrauka. Neregėta? Tokį galite užsakyti jau dabar.
Kaip pradžiuginsite mažuosius šeimos narius?
Dėlionė, kurią sudaro Jūsų nuotrauką perteikiantys gabalėliai - bus ne tik puiki dovana, bet ir lavins vaiko vaizduotę, mielas meškutis padės užmigti. Na, o patiems mažiausiems siūlome padovanoti seilinuką su nuotrauka, pasakos personažu, ar mažylio vardu.
Ir tai dar ne viskas. Mėgstantiems gaminti, siūlome pradžiuginti savo artimą šventišku patiekalu, kurį suvalgęs ant lėkštutės pamatytų šmaikščią nuotrauką.
O gal norėtumėte puodelio su gyvūnėlio formos rankenėle? Turime net 16 rūšių: karvytė, žirafa, delfinas, vėžliukas ir daug kitų..
www.fotopigiau.lt dovanos skirtos tam, kad jūsų namuose visada skambėtų džiaugsmo šūksniai, o nuo veidų nedingtų šypsena.
Kada, jei ne dabar, geriausias laikas padovanoti išskirtinę dovaną ypatingiems žmonėms?
Jauti? Kvepia Kalėdos...

Kaip užsakyti suvenyrą, rasite čia. Pristatome į namus per 3 darbo dienas, pristatymo kaina 9Lt.

Contacts +370 800 71010