Puslapio naujienos

  • 2006-12-04 Suvenyrai su nuotrauka


Artėjant Šv. Kalėdoms, www.fotopigiau.lt praplėtė savo paslaugų asortimentą ir siūlo Jums įsigyti išskirtinį suvenyrą su nuotrauka.
Suvenyras su nuotrauka, užrašu ar palinkėjimu - tai puiki dovana draugui ar šeimos nariui.
Įamžinote puikią akimirką? Kodėl gi neperkėlus jos ant puodelio, lėkštės, dėlionės ar kilimėlio kompiuterinei pelei? Ši nuotrauka džiugins Jus ir privers nusišypsoti kas kart geriant arbatą ar dirbant prie kompiuterio.
Norite nustebinti artimuosius?
Įsivaizduokite puodelį, kuris iš pirmo žvilgsnio yra juodas, bet įpylus karšto skysčio, tampa baltas ir išryškėja jame esanti nuotrauka. Neregėta? Tokį galite užsakyti jau dabar.
Kaip pradžiuginsite mažuosius šeimos narius?
Dėlionė, kurią sudaro Jūsų nuotrauką perteikiantys gabalėliai - bus ne tik puiki dovana, bet ir lavins vaiko vaizduotę, mielas meškutis padės užmigti. Na, o patiems mažiausiems siūlome padovanoti seilinuką su nuotrauka, pasakos personažu, ar mažylio vardu.
Ir tai dar ne viskas. Mėgstantiems gaminti, siūlome pradžiuginti savo artimą šventišku patiekalu, kurį suvalgęs ant lėkštutės pamatytų šmaikščią nuotrauką.
O gal norėtumėte puodelio su gyvūnėlio formos rankenėle? Turime net 16 rūšių: karvytė, žirafa, delfinas, vėžliukas ir daug kitų..
www.fotopigiau.lt dovanos skirtos tam, kad jūsų namuose visada skambėtų džiaugsmo šūksniai, o nuo veidų nedingtų šypsena.
Kada, jei ne dabar, geriausias laikas padovanoti išskirtinę dovaną ypatingiems žmonėms?
Jauti? Kvepia Kalėdos...

Kaip užsakyti suvenyrą, rasite čia. Pristatome į namus per 3 darbo dienas, pristatymo kaina 9Lt.

Contacts +370 800 71010