Fotopigiau.lt prekinis ženklas, tinklalapyje esanti kompiuterinė grafika ir tekstinė informacija priklauso fotopigiau.lt, todėl negali būti kopijuojama, viešinama ar įvairiais būdais platinama be fotopigiau.lt sutikimo. Draudžiama naudoti fotopigiau.lt pavadinimą komerciniams tikslams, siekiant suklaidinti klientus ir skleisti tikrovės neatitinkančią informaciją. Visi kiti tinklalapyje demonstruojami ar reklamuojami prekiniai ženklai yra naudojami gavus savininkų sutikimą ir negali būti toliau platinami trečiųjų asmenų. Fotopigiau.lt neatsako už tinklalapių, kurių nuorodos talpinamos portale, turinį ir reklamuojamų įmonių paslaugų kokybę.

Fotopigiau.lt tikslas – suteikti pigią, paprastą naudoti, greitą ir, be abejo, saugią nuotraukų talpinimo internete, užsakymo ir gamybos paslaugą. Visos registruotų tinklalapio vartotojų fotografijos yra saugomos asmeniniuose albumuose arba laikinose nuotraukų talpyklose, kurios prieinamos tik jiems patiems, įvedus prisijungimo vardą ir slaptažodį. Ši vaizdinė informacija ir asmeniniai kliento duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas ir banko sąskaitų informacija) yra griežtai saugomi ir jokiais atvejais tinklalapio administracijos nebus perduodami jokiems tretiesiems asmenims arba kitaip viešinami be jų sutikimo.

Fotopigiau.lt – tai internetinis fotopaslaugų tinklalapis, veikiantis pagal Lietuvos Respublikos (LR) įstatymus, todėl jame talpinamų nuotraukų turinys negali prieštarauti šalies Konstitucijai, LR įstatymams ir teisės aktams. Į tinklalapį draudžiama kelti nuotraukas, kuriose tiesiogiai arba netiesiogiai propaguojamas nusikalstamumas, smurtas, pornografija ar kita nusikalstama veika, pažeidžiamos asmens teisės į privatumą ir neliečiamumą, žeminama asmens garbė ir orumas, pažeidžiamos autorinės teisės, suteikiama klaidinga ir šmeižianti informacija apie privatų asmenį, organizaciją ar valstybę. Fotopigiau.lt administratorius turi teisę šių reikalavimų neatitinkančias fotografijas šalinti iš tinklalapio be įspėjimo, o įtarus nusikalstamą veiką, pranešti apie tai atitinkamoms teisėsaugos institucijoms.

Contacts +370 800 71010